Atbalstītāji

Swedbankkarte

Elektronikas diena 2016 pulcē rekordlielu dalībnieku skaitu

8. decembrī Rīgas Tehniskajā koledžā pulcējās jaunieši no visas Latvijas, lai piedalītos jau par ikgadēju tradīciju kļuvušajos “Elektronikas dienas” pasākumos. Pēc kārtas jau trešajā “Elektronikas diena” pasākumā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits, pulcējot vairāk kā 200 jaunos "elektroniķus" un skolotājus no visas Latvijas.

LETERA un Rīgas Tehniskās koledžas organizētajā pasākuma "Elektronikas diena 2016" ietvaros bērni un jaunieši piedalījās meistarības konkursos, kā arī izstādē demonstrēja pēdējā laikā radītos darbus. Visvairāk dalībnieki piedalījās meistarības konkursā “Jaunais elektroniķis 2016”, kurā dalībniekiem bija jāizgatavo un jāiestrādā automašīnas modelī elektroniska vadības shēma. Konkurss norisinājās divās vecuma grupās: 4.-8.klase un 9.-12.klase.

Elektronikas pulciņu darbu izstādē tika izstādīti 35 bērnu darbi. Nominācijā «Mūsdienu tehnoloģiju pielietojums un kvalitatīvs darbu noformējums» par darbu «8x8 LED matrica» balvu saņēma Rihards Veips un Krists Niedrītis no Rīgas Tehniskās koledžas.

Savukārt profesionālās meistarības konkursā «Elektroniķis 2016» vislabāk veicās BJC Rīgas skolēnu pils audzēkņiem. Pirmo vietu izcīnīja Mārtiņš Jekimovs, apsteidzot Romānu Ļvovu. Trešajā vietā ierindojās Austris Balodis no Rīgas Tehniskās koledžas.


Pilnu informāciju par konkursu «Elektroniķis 2016» un konkursa rezultātus skatīt LEtERA mājas lapā.

 

Save

Save