Vietnes darbībai izmantotas obligāti nepieciešamās tehniskās sīkdatnes. Vairāk

Atbalstītāji

Swedbankkarte

Nakotnes prakse

Aktualitātes

“Dzeja elpa”

Ieraksts tika veikts: 22.09.2023 | Tēma: Pasākumi

Šogad Dzejas dienu moto - “Dzeja elpo”. Ja jau elpo, tad noteikti ir dzīva.
Kā dzeja elpo? Kur elpo? Cik ilgi elpos? Kāpēc elpo?
Uz šiem jautājumiem literatūras stundās atbildes meklēja 1. un 2. kursu audzēkņi.

Lasīt vairāk...

LU Cietvielu fizikas institūts aicina apmeklēt Zinātnieku nakti

Ieraksts tika veikts: 21.09.2023 | Tēma: Pasākumi

Arī šogad Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts (LU CFI) Zinātnieku nakts ietvaros vērs savas durvis ikvienam zinātnes draugam. 29. septembrī no plkst. 17.00 līdz plkst. 21.00 institūta telpās Ķengaraga ielā 8. Mūsu viesiem esam sagatavojuši plašu programmu, kas iepazīstinās ar LU CFI darbības jomām.

Lasīt vairāk...

Bezmaksas vebinārs jauniešiem par slepeno vērtēšanu

Ieraksts tika veikts: 14.09.2023 | Tēma: Pasākumi

DIVE Latvija organizē bezmaksas vebināru jauniešiem un citiem interesentiem par slepeno vērtēšanu. Vebināra laikā būs iespēja uzzināt visu par slepeno vērtēšanu un uzdot jautājumus. Vebinārs notiks 25. septembrī pulksten 18.00 .
Lai pieteiktos uz vebināru Jums jāraksta uz e-pastu vertesana@dive-group.com vai  jāaizpilda pieteikuma anketa: https://saite.lv/mJa

Lasīt vairāk...

Aicinām studentus un pasniedzējus līdz 31. oktobrim “OptiO” veikalos saņemt bezmaksas brilles

Ieraksts tika veikts: 12.09.2023 | Tēma: OptiO brilles

Līdz 31. oktobrim visos zīmola “OptiO” veikalos Latvijā notiek akcija, kuras laikā pasniedzēji un studenti var bez maksas saņemt brilles 55 eiro vērtībā.  
Šādu akciju zīmols “OptiO” savas sociālās atbildības programmas ietvaros organizē jau vairākus gadus, lai atbalstītu redzes kvalitātes uzlabojumus izglītības nozarē. Sākoties jaunam mācību gadam, ir ārkārtīgi būtiski pareizi sagatavoties gaidāmajai redzes slodzei – acis noslogos gan mācību līdzekļu izmantošana lekcijās un nodarbībās, gan darbs pie datoru ekrāniem.
Šīs intensīvās redzes piepūles dēļ arvien vairāk pedagogu saskaras ar redzes problēmām, tādēļ to risināšanu zīmols “OptiO” ietvēris savā misijā – sniegt profesionālus un pieejamus acu veselības un redzes korekcijas risinājumus visām sabiedrības grupām, neatkarīgi no ienākumiem, vecuma un dzīvesvietas, pēc iespējas plašāk aptverot visus Latvijas reģionus.
Akcijas laikā bezmaksas brilles var saņemt ikviens students un pedagogs no jebkuras augstākās izglītības iestādes. Piedāvājumā ietilpst briļļu ietvars 29 eiro vērtībā un divas briļļu lēcas “Orma 15 UC” 26 eiro vērtībā; arī meistara darbs ir iekļauts cenā. Veikala optikārs palīdzēs piemeklēt ietvarus atbilstoši briļļu receptei, lai sabalansētu funkcionalitāti ar estētiskajām prasībām.

Lasīt vairāk...

Metālapstrādes nozares starptautiskais audzēkņu profesionālās meistarības konkursa fināls Jelgavā

Ieraksts tika veikts: 12.09.2023 | Tēma: Konkursi

8. septembrī 2023. gada  Jelgavā  notika metālapstrādes nozares starptautiskais audzēkņu profesionālās meistarības konkursa fināls. Lai Baltijas profesionālo izglītības iestāžu līmenī noskaidrotu labāko komandu katrā disciplīnā (CNC darbgalda iestātītājs, metinātājs, mašīnbūves tehņiķis) , kopā 9 komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vienā no trim disciplīnām prezentēja iepriekš sagatavotos mājas darbus un sacenšās profesionālās jomas teorijas un praktisko darbu izpildē.

Lasīt vairāk...

Kur ej, tur atlaides!

Ieraksts tika veikts: 08.09.2023 | Tēma: Swedbank

“Atlaides? Jā, ar Swedbank ISIC atlaides ir ik uz soļa. Sporto, ballējies, pērc kafiju, baudi maltītes un kultūru izdevīgāk. Maksā ar telefonu vai viedpulksteni. Swedbank ISIC vienmēr ar tevi.”

Links: https://www.swedbank.lv/private/cards/cards/isic?language=LAT

Lasīt vairāk...

Rīgas Tehniskās koledžas un Profesionālās vidusskolas darbu plāns septembra mēnesī

Ieraksts tika veikts: 31.08.2023 | Tēma: Darbu plāns

Darbu plānu skatīt pievienotajā dokumentā.

Lasīt vairāk...

Aicinājums studentiem pieteikties Erasmus+ prakses mobilitātei

Ieraksts tika veikts: 30.08.2023 | Tēma: Erasmus+

Koledžas studenti, arī iepriekšējie Erasmus+ programmas dalībnieki, tiek aicināti pieteikties uz piedalīšanos ERASMUS+ studentu prakses programmā 2023./2024. ak. gadā.
Informācija par pieteikšanās kārtību – RTK mājās lapā https://www.rtk.lv/?sadala=2426
Pieteikuma anketa izdrukātā veidā kopā ar pielikumiem jāiesniedz RTK Ārlietu daļā, Lēdmanes ielā 3, 203. telpā, pirmdienās, plkst. 12:00 -14:00 un trešdienās, plkst. 12:00 -14:00

Lasīt vairāk...

Aicinām pieteikties stipendijai jauniešiem ar īpašām vajadzībām

Ieraksts tika veikts: 16.08.2023 | Tēma: Stipendija

Nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds” izsludina konkursu uz sociālo stipendiju izglītības ieguves atbalstam Preiļu novada jauniešiem ar īpašām vajadzībām.
Stipendijas mērķis ir atbalstīt jauniešus ar īpašām vajadzībām studiju vai mācību procesā, veicinot Preiļu novada jauniešu izglītības ieguves motivāciju un vienlīdzīgākas iespējas.

Lasīt vairāk...

2700 darba devēju ieteiktākās izglītības iestādes un studiju programmas

Ieraksts tika veikts: 06.07.2023 | Tēma:

Jau divpadsmito gadu karjeras portāls Prakse.lv veido darba devēju ieteiktāko studiju programmu un izglītības iestāžu TOPu, kas sniedz skolu absolventiem ieskatu, kur jaunietim apgūt izvēlēto profesiju. TOPa mērķis ir veicināt pārdomātu pamatskolu, vidusskolu un profesionālo mācību iestāžu absolventu tālākās izglītības un karjeras izvēli šovasar, ņemot vērā darba devēju viedokli. Šogad viedokli izteikuši 2700 darba devēji, kas ir 17 reižu vairāk nekā pirmajā TOPa tapšanas gadā.

Lasīt vairāk...

Student, zinātniek, skolotāj un pasniedzēj!

Ieraksts tika veikts: 21.06.2023 | Tēma: Pētniecība

Gētes institūts piedāvā piekļuvi Open Access saturam - brīvu pieeju 3 miljoniem zinātnisku publikāciju, kas iekļautas visu Vācijas zinātnisko bibliotēku kopējā sarakstā (GVI). Tās ir grāmatas, raksti, disertācijas, kā arī laikrakstu un žurnālu raksti dažādās – pārsvarā vācu un angļu – valodās. Lai piekļūtu Open Access materiāliem, jums nav jāreģistrējas vai jābūt bibliotēkas lasītājam.
Piedāvājumu meklējiet šeit: www.goethe.de/latvija/openaccess

Lasīt vairāk...

Piemiņas pasākums Torņakalna memoriālā

Ieraksts tika veikts: 16.06.2023 | Tēma: Pasākumi

1941. gada 14. jūnijs Latvijas vēsturē ir sāpju pilna diena. Vairāk kā 15 000 cilvēku – gan pieaugušos, gan bērnus padomju sistēma lopu vagonos aizveda uz Sibīriju. Un šis nav vienīgais datums, kurā nolaižam karogus pusmastā. Arī 1949. gada 25. marts, kad vairāk nekā 42 000 Latvijas iedzīvotājiem sākās garais sāpju ceļš uz Tālajiem austrumiem. Atmiņas par to no paaudzes paaudzē nodod tie, kuru dzīvi tas skāris tieši – Sibīrijas izsūtījumā dzimušie. Arī mūsu koledžas audzēkņi katru gadu piedalās šajā piemiņas brīdī – teātra grupas dalībnieki (vadtāja Rita Reliņa) un jauktā kora MĪTS dziedātāji (diriģente Irīna Švarcbaha).

Lasīt vairāk...

Programmēšanas konkurss vidusskolēniem

Ieraksts tika veikts: 15.06.2023 | Tēma: Konkurss, konkursi

Roberts Legzdiņš no P1-2 grupas kopā ar savu komandu - Dāvi Ērgli no Rīgas Inženierzinātņu vidusskolas un Mareku Ulmani no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas Riga Business School rīkotajā Programmēšanas konkursā vidusskolēniem ieguva 1.vietu, prezentējot izstrādāto lietotni "Spotloc".
"Spotloc" ir mobilā aplikācija, kurā pieejami visi Latvijā notiekošie pasākumi. Kopumā konkursā piedalījās 20 komandas no dažādām skolām un dažādiem Latvijas novadiem. Jauniešu piedāvātie risinājumu pārsteiguši pat žūriju un organizatorus.

Lasīt vairāk...

Ikgadējs velobrauciens!

Ieraksts tika veikts: 14.06.2023 | Tēma: Pasākumi

Ikgadējā velobrauciena maršruts „Brīvības  piemeneklis – Dzintari – Rīgas centrs”.  Piedalījās EL-2, EL-3 un EL-4 grupu audzēkņi, kā arī skolotājas D.Bērziņa un J.Gurenko.

Lasīt vairāk...

Literatūras avīze 2023. gada maijs

Ieraksts tika veikts: 13.06.2023 | Tēma: Literatūras avīze

Ja vēlies uzzināt vairāk par Rīgas Tehniskās koledžas literatūras un kultūras aktualitātēm, apskati mūsu Literatūras avīzi.
Būsim priecīgi redzēt arī kādu Tavu darbu, iesūtītu e-pastā: rtk.literaturas.avize@gmail.com
Galvenā redaktore: Karīna Jansena

Lasīt vairāk...

Kalendārs

<<  Jūlijs >>

POTCPSSv
26 27 28 29 30 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Kopā ar Ukrainu!

Skolu sistēmas

Moodle

Mykoob

Latvijas skolas soma

Sociālie tīkli - sekojiet mums!

Facebook

Uzvar darītājs! SkillsLatvia

Skilss 2017

ICT Security in VET – ITSVET

Itsvet

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ

Esi drošs, esi foršs!

esi dross esi forss