Vietnes darbībai izmantotas obligāti nepieciešamās tehniskās sīkdatnes. Vairāk

Atbalstītāji

Swedbankkarte

Nakotnes prakse

Aktualitātes

“Dzeja elpa”

Ieraksts tika veikts: 22.09.2023 | Tēma: Pasākumi

Šogad Dzejas dienu moto - “Dzeja elpo”. Ja jau elpo, tad noteikti ir dzīva.
Kā dzeja elpo? Kur elpo? Cik ilgi elpos? Kāpēc elpo?
Uz šiem jautājumiem literatūras stundās atbildes meklēja 1. un 2. kursu audzēkņi.

Lasīt vairāk...

LU Cietvielu fizikas institūts aicina apmeklēt Zinātnieku nakti

Ieraksts tika veikts: 21.09.2023 | Tēma: Pasākumi

Arī šogad Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts (LU CFI) Zinātnieku nakts ietvaros vērs savas durvis ikvienam zinātnes draugam. 29. septembrī no plkst. 17.00 līdz plkst. 21.00 institūta telpās Ķengaraga ielā 8. Mūsu viesiem esam sagatavojuši plašu programmu, kas iepazīstinās ar LU CFI darbības jomām.

Lasīt vairāk...

Bezmaksas vebinārs jauniešiem par slepeno vērtēšanu

Ieraksts tika veikts: 14.09.2023 | Tēma: Pasākumi

DIVE Latvija organizē bezmaksas vebināru jauniešiem un citiem interesentiem par slepeno vērtēšanu. Vebināra laikā būs iespēja uzzināt visu par slepeno vērtēšanu un uzdot jautājumus. Vebinārs notiks 25. septembrī pulksten 18.00 .
Lai pieteiktos uz vebināru Jums jāraksta uz e-pastu vertesana@dive-group.com vai  jāaizpilda pieteikuma anketa: https://saite.lv/mJa

Lasīt vairāk...

Piemiņas pasākums Torņakalna memoriālā

Ieraksts tika veikts: 16.06.2023 | Tēma: Pasākumi

1941. gada 14. jūnijs Latvijas vēsturē ir sāpju pilna diena. Vairāk kā 15 000 cilvēku – gan pieaugušos, gan bērnus padomju sistēma lopu vagonos aizveda uz Sibīriju. Un šis nav vienīgais datums, kurā nolaižam karogus pusmastā. Arī 1949. gada 25. marts, kad vairāk nekā 42 000 Latvijas iedzīvotājiem sākās garais sāpju ceļš uz Tālajiem austrumiem. Atmiņas par to no paaudzes paaudzē nodod tie, kuru dzīvi tas skāris tieši – Sibīrijas izsūtījumā dzimušie. Arī mūsu koledžas audzēkņi katru gadu piedalās šajā piemiņas brīdī – teātra grupas dalībnieki (vadtāja Rita Reliņa) un jauktā kora MĪTS dziedātāji (diriģente Irīna Švarcbaha).

Lasīt vairāk...

Ikgadējs velobrauciens!

Ieraksts tika veikts: 14.06.2023 | Tēma: Pasākumi

Ikgadējā velobrauciena maršruts „Brīvības  piemeneklis – Dzintari – Rīgas centrs”.  Piedalījās EL-2, EL-3 un EL-4 grupu audzēkņi, kā arī skolotājas D.Bērziņa un J.Gurenko.

Lasīt vairāk...

Jauno uzņēmēju dienas 2023

Ieraksts tika veikts: 02.06.2023 | Tēma: Pasākumi

Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 30. - 31.maijā organizēja par tradīciju kļuvušo ikgadējo pasākumu jaunajiem uzņēmumiem Jauno uzņēmēju dienas 2023, kas šogad norisinājās Jūrmalā.
Starp 19 Latvijas labākajiem mācību uzņēmumiem piedalījās arī mūsu audzēkņu komanda no P1-2 grupas - audzēkņi Roberts Legzdiņš, Linards Linde, Līna Robežniece un Kristaps Tože ar savu inovatīvo produktu- lietotni Spotloc, kas ir ērti lietojama mobilā aplikācija, kura satur informāciju par visiem Latvijā notiekošajiem pasākumiem.
Rīgas Tehniskā koledžas MH-3 grupas audzēknis Hermanis Petručeņas sadarbībā ar Rīgas Valsts 1. Ģimnāziju izveidoja uzņēmumu Herble - cementa puķupodu ar automātisko aplaistīšanas funkciju, kas veic darbību, savienojoties ar telefona mobilo lietotni.

Lasīt vairāk...

Ekskursija uz „Beweship Latvia”

Ieraksts tika veikts: 31.05.2023 | Tēma: Pasākumi

2023. gada 30. maijā LD-1 grupa skolotāju L.Gansones un R.Kurma pavadībā devās ekskursijā uz loģistikas centru „Beweship Latvia”. Uzņēmums atrodas stratēģiski izdevīgā vietā, netālu no lidostas „Rīga” Mārupes novadā, Asarīši 3. Tajā strādā vairāk kā 30 darbinieki, piedāvājot plašu pakalpojumu klāstu. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi pa sauszemi, jūru, gaisu, dzelzceļu un multimodālie pārvadājumi, kā arī piedāvā noliktavas un muitošanas pakalpojumus. Uzņēmumam ir plaša un mūsdienīga A klases noliktava, kurā iespējams uzglabāt un apstrādāt plaša spektra kravas – bīstamās (ADR), akcīzes, pārtikas un citas.

Lasīt vairāk...

ARVATO SYSTEMS LATVIA lekcija 22.05.2023.

Ieraksts tika veikts: 19.05.2023 | Tēma: Pasākumi

22.05.2023. plkst. 10.00 Lielajā zālē notiks lekcija “Tīmekļa vietņu izstrāde”

Tiek aicinātas grupas:
P1 – 1   P2 – 1
P1 – 2   P2 – 2
P1 – 3   P2 – 3

Lasīt vairāk...

Studentu 5.zinātniski prakstiskā konference “Tehnoloģiju iespējas mūsdienās”

Ieraksts tika veikts: 11.05.2023 | Tēma: Pasākumi

Š.g. 10. maijā Rīgas Tehniskajā koledžā notika studentu 5. zinātniski prakstiskā konference “Tehnoloģiju iespējas mūsdienās”.  Konferencē piedalījā Enerģētikas un Informācijas tehnoloģiju nozaru speciālisti un studenti.

Lasīt vairāk...

Noslēguma pasākums LDDK Projektam SAM.8.5.1. 11.05.2023.

Ieraksts tika veikts: 09.05.2023 | Tēma: Pasākumi

Šā gada 11. maijā notiks noslēguma pasākums un apbalvošanas ceremonija LDDK īstenotajam ESF projektam “Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos” (LDDK projekts SAM 8.5.1.).
Noslēguma pasākumā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar projekta laikā īstenoto prakšu un darba vidē balstītu mācību sasniegtajiem rezultātiem, labās prakses piemēriem – secinājumiem un priekšlikumiem tālākai profesionālās izglītības attīstībai.

Translācijas adrese: https://www.leta.lv/onair/embed/b:lddk

Lasīt vairāk...

Svētku pasākums 2. maijā

Ieraksts tika veikts: 03.05.2023 | Tēma: Pasākumi

Š.g. 2. maijā Rīgas Tehniskajā koledžā notika svētku pasākums par godu Darba svētkiem, Latvijas Satversmes sapulces sasaukšanas dienai un Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienai.

Lasīt vairāk...

LLA vieslekcija - Loģistikas nozare: diena pēc rītdienas

Ieraksts tika veikts: 02.05.2023 | Tēma: Pasākumi

Šī gada pavasarīgi saulainajā 21. aprīļa dienā Rīgas Tehniskās koledžas Telemehānikas un loģistikas 1., 2. un 3. kursa jauniešiem bija iespēja piedalīties Latvijas Loģistikas Asociācijas valdes priekšsēdētāja Normunda Krūmiņa veidotajā vieslekcijā ’’Loģistikas nozare: diena pēc rītdienas”.

Lasīt vairāk...

Lieldienas Lēdmanes ielā 2023

Ieraksts tika veikts: 11.04.2023 | Tēma: Pasākumi

Jau no paša rīta skolā bija manāms Latvijas Lieldienu Zaķu arodbiedrības atsūtīts zaķu pārstāvis. Zaķis eksaminēja kā audzēkņus tā skolotājus par Lieldienu tradīcijām, ticējumiem un mudināja atcerēties tautasdziesmas.

Lasīt vairāk...

Pasākums CITS BAZĀRS 2023

Ieraksts tika veikts: 08.03.2023 | Tēma: Pasākumi

Sestdien 04.03.2023., P1-2 grupas audzēkņi
     Roberts Legzdiņš
      Līna Robežniece
      Kristaps Tože
      Linards Linde
piedalījās JA Latvija Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) organizētajā gadatirgū "Cits Bazārs", kas notika Domina Shopping tirdzniecības centrā.

Lasīt vairāk...

Izstāde „Kur mācīties tālāk?”

Ieraksts tika veikts: 23.02.2023 | Tēma: Pasākumi

Š.g. 17. februārī piedalījāmies izglītības iespēju izstādē „Kur mācīties tālāk?”.
Liepājas Latviešu biedrības nams bija jauniešu piepildīts – daudzi Liepājas un Dienvidkurzemes novada pamatskolēni un vidusskolēni izmantoja iespēju apmeklēt izstādi. Vienuviet bija pulcējušās teju 30 izglītības iestādes, vēstot par to, ko katrā no tām var apgūt.

Lasīt vairāk...