Atbalstītāji

Swedbankkarte

Simpozijs Sirdsvārdi Latvijai

Š.g. 10. maijā, siltā un saulainā dienā, Kuldīgā, Mārtiņsalā, norisinājās simpozijs "Sirdsvārdi Latvijai", kuru organizēja PIKC "Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums". Mēs - latviešu valodas skolotāja E.Džeksone un P1-2 grupas audzinātāja S.Krieva - devāmies ar audzēkņiem  L.Seržani un E.Žeikaru uz Kuldīgu. Audzēkņiem un skolotājiem bija iespējams noklausīties Mg.pholol.L.Grudules lekciju "Skalbe un Latvija. No sapņa līdz bēguļa laivai".

Vēlāk sipozijā tika godināti literāro darbu un pārsprieduma konkursa laureāti. Šogad īpaša pateicība bija PIKC "Rīgas Tehniskā koledža" P2-2 audzēknei L.Seržanei (ar stāstu "Sapņojiet, lai būtu laimīgi") un P1-2 audzēknim E.Žeikaram (ar stāstu "Naktslampiņa"). Ielūgumus arī saņēma P1-2 audzēkņi K.Nīmanis un A.Ločmelis par labiem pārspriedumiem.
Svinīgs notikums bija grāmatas "Pro Patria-V"  ("Par tēvzemi" atvēršanas svētki. Grāmatā tika apkopoti rakstnieka E.Virzas 135. jubilejai vēltītajam pārspriedumu, literāro un pētniecisko darbu konkursam iesniegtie darbi. Liels paldies P1-2 audzēknim K.Polginam un K.Nīmanim, kuru literārie darbi tika iekļauti šajā grāmatā.)
Īpašas pateicīgas šogad ieguva:
P1-2  audzēkņi
D.Skrujats, J.Čačis, M.Gulbis, E.Grodnis, K.Polgins, A.Cigelmans, E.Cers, A.Karakons, E.Korsaks, A.Ločmelis, K.Nīmanis,
P2-2 audzēknis M.D.Škerba,
A-B-1 studente L.Ričika.