Atbalstītāji

Swedbankkarte

Nakotnes prakse

Lieldienas Lēdmanes ielā

Pēc ilgāka pārtraukuma 14.04.2022. Lēdmanes ielā atkal valdīja līksma pirmssvētku noskaņa - notika Lieldienām veltīts radoši sportisks pasākums, kura ietvaros tika pārbaudītas grupu organizatoriskās un saliedētības prasmes, krāsotas un meklētas olas, minētas mīklas un Lieldienu ticējumi, risināti āķīgi matemātikas uzdevumi, kā arī pārbaudīta veiklība pie mehatronikas stendiem (kurš visvairāk spēj nospiest pogu 5 sekundēs; kurš spēj pudelē radīt vislielāko spiedinu, to saspiežot). Aktivitāšu kopvērtējumā virsroku guva pieredze - 1.vietu, savācot 3 zelta olas, ieguva grupa MG-4.

Noslēgumā grupas sacentās prāta un veiklības stafetē, kurā par uzvarētājiem kļuva grupa AM3-1.

Paldies grupu audzinātājiem Ilgai Vanagai (MG-1), Jānim Kalniņam (MH-1), Margaritai Gribai (MA-2), skolotājai Anitai Šembelei un pirmo kursu audzēkņiem, kā arī audzēknim Rihardam Žugam (MG-2) par Lieldienu darbu izstādes veidošanu.

Paldies skolotājiem Ilgai Vanagai un grupai MG-4, Jānim Kalniņam, Rūtai Kelbererei, Dacei Saltajai, Sanitai Eihmanei un grupai AM2-2, Mihailam Stepanovam un MH-2 grupas audzēkņiem Tomam Laugalim, Robertam Siliņam par līdzdalību pasākuma organizēšanā un norisē.

Ieskats pielikumā "Lieldienas Lēdmanes ielā 2022".

19.04.2022 "Lieldienas Lēdmanes ielā 2022" - 1852319 KB