Vietnes darbībai izmantotas obligāti nepieciešamās tehniskās sīkdatnes. Vairāk

Atbalstītāji

Swedbankkarte

Nakotnes prakse

Pie klausītājiem nonāk „Zinātjauda” – izzinošs podkāsts par izglītību

Šajā pavasarī Izglītības un zinātnes ministrija kopā ar ziņu portālu „Delfi” piedāvā podkāstu jeb klausāmsarunu ciklu „Zinātjauda”, kas pirmo reizi pie klausītājiem nonāk šodien, 31. martā.


„Zinātjauda” būs datos un pētījumos balstītas diskusijas starp pētniekiem un praktiķiem par Latvijas izglītības jomas jautājumiem, kas nozīmīgi ikvienam, tās būs sarunas, lai vairotu datos balstītu lēmumu pieņemšanu gan indivīdu, gan organizāciju, gan valsts mērogā.

Klausāmsarunu cikla pirmās sērijas tēma ir „Covid-19 ietekme uz mācīšanu un mācīšanos”, kuru sarunas vadītājs Artis Ozoliņš šķetina kopā ar Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes pētnieci Lienu Hačatrjanu, profesori Baibu Martinsoni un Izglītības pētniecības institūta pētnieci Lindu Mihno, kā arī ar Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas metodiķi Edgaru Plētienu.

Turpmākajās podkāsta sērijās pētnieki un praktiķi diskutēs par tādām tēmām kā lasītprasme, iedzīvotāju digitālās prasmes, pilsoniskā izglītība un citām. Klausāmsarunu cikls pieejams ziņu portālā „Delfi”, kā arī „Spotify” un „Apple Podcasts” platformās.

Izglītības un zinātnes ministrijas klausāmsarunu cikls „Zinātjauda” veidots ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu projektā Nr. 8.3.6.1/16/I/001 „Dalība starptautiskos izglītības pētījumos”.

Aicinām pievienoties klausāmsarunām sev ērtā laikā, un ar tām iepazīstināt izglītības iestādes kolēģus, vecākus un skolēnus.

 

Sīkāka informācija pievienotajā dokumentā.