Vietnes darbībai izmantotas obligāti nepieciešamās tehniskās sīkdatnes. Vairāk

Atbalstītāji

Swedbankkarte

Nakotnes prakse

Aicinām studentus un pasniedzējus līdz 31. oktobrim “OptiO” veikalos saņemt bezmaksas brilles

Līdz 31. oktobrim visos zīmola “OptiO” veikalos Latvijā notiek akcija, kuras laikā pasniedzēji un studenti var bez maksas saņemt brilles 55 eiro vērtībā.  
Šādu akciju zīmols “OptiO” savas sociālās atbildības programmas ietvaros organizē jau vairākus gadus, lai atbalstītu redzes kvalitātes uzlabojumus izglītības nozarē. Sākoties jaunam mācību gadam, ir ārkārtīgi būtiski pareizi sagatavoties gaidāmajai redzes slodzei – acis noslogos gan mācību līdzekļu izmantošana lekcijās un nodarbībās, gan darbs pie datoru ekrāniem.
Šīs intensīvās redzes piepūles dēļ arvien vairāk pedagogu saskaras ar redzes problēmām, tādēļ to risināšanu zīmols “OptiO” ietvēris savā misijā – sniegt profesionālus un pieejamus acu veselības un redzes korekcijas risinājumus visām sabiedrības grupām, neatkarīgi no ienākumiem, vecuma un dzīvesvietas, pēc iespējas plašāk aptverot visus Latvijas reģionus.
Akcijas laikā bezmaksas brilles var saņemt ikviens students un pedagogs no jebkuras augstākās izglītības iestādes. Piedāvājumā ietilpst briļļu ietvars 29 eiro vērtībā un divas briļļu lēcas “Orma 15 UC” 26 eiro vērtībā; arī meistara darbs ir iekļauts cenā. Veikala optikārs palīdzēs piemeklēt ietvarus atbilstoši briļļu receptei, lai sabalansētu funkcionalitāti ar estētiskajām prasībām.


Lai saņemtu bezmaksas brilles, “OptiO” veikalos jāuzrāda:

● pedagogiem – pasniedzēja apliecība vai izziņa no darba vietas (ne vecāka par vienu mēnesi);

● studentiem – izziņa no augstākās izglītības iestādes (ne vecāka par vienu mēnesi), derīga studenta apliecība vai starptautiskā studentu karte ISIC;

●  personu apliecinošs dokuments;

●oftalmologa vai optometrista izrakstīta briļļu recepte, kas nav vecāka par trīs mēnešiem; redzes pārbaudi iespējams veikt arī “OptiO” veikalos, iepriekš zvanot vai veicot pierakstu https://optio.lv/lv/redzes-parbaude/.

“OptiO” veikali atrodas Rīgā, Ogrē, Bauskā, Madonā, Talsos, Jelgavā, Liepājā, Jēkabpilī, Cēsīs, Valmierā, Daugavpilī, Tukumā un Siguldā. Plašāka informācija par akciju pieejama arī mājaslapas www.optio.lv sadaļā “Akcijas”.

Vēlam veiksmīgu un acu veselību saudzējošu 2023./2024. mācību gadu un uz tikšanos “OptiO” veikalos!